Firma GM SPRINKLER została utworzona jako kontynuacja wieloletniego doświadczenia do 1990 roku firm PROBST w Niemczech i od 1999 roku PROTASIEWICZ w Polsce. Jako firma rodzinna powstała w maju 2005 roku, opierając swoją działalność na wodnych instalacjach tryskaczowych. Od 2009 roku jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce gazowych instalacji gaśniczych FIKE, a od 2011 również SEVO Europe. W 2011 roku nawiązaliśmy współpracę w zakresie wysokociśnieniowej mgły wodnej Danfoss-Semco, stając się dystrybutorem tego systemu w Polsce.

Wdrożyliśmy system zarządzania ISO 9001:2008, a także zapewnienia jakości według Dyrektywy ciśnieniowej 97/23/WE potwierdzone certyfikatami wydanymi przez TÜV.

Certyfikaty

Zobacz nasze certyfikaty

Wysoki standard wykonywanych usług potwierdza członkostwo w NFPA oraz certyfikat PAVUS upoważniający do wykonywania instalacji tryskaczowych na terenie Republiki Czeskiej.

Siedziba oraz biuro techniczno – projektowe zlokalizowane są w Warszawie przy ul. Przydrożnej 1.

Posiadany przez nas profesjonalny, w pełni zautomatyzowany zakład produkcji zlokalizowany w Suwałkach pozwala na wykonanie prefabrykatu rurowego niezbędnego do szybkiego montażu instalacji na obiekcie.

Kapitał zakładowy firmy wynosi 420 000 PLN, zatrudniamy około 50 osób w biurze, zakładzie prefabrykacji oraz serwisie, a także około 200 osób na prowadzonych przez nas realizacjach jako firmy podwykonawcze.

Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o ochronie przeciwpożarowej.

Przygotowujemy projekty, wykonujemy instalacje i prowadzimy serwis. Specjalizujemy się w wielu rodzajach zabezpieczeń przeciwpożarowych, w zależności od rodzaju zabezpieczanego obiektu.